Maksymalne bezpieczeństwo dzięki inteligentnemu zarządzaniu cyklem eksploatacji

©

Udostępnij:

Firma B&R zaktualizowała swoją strategię zarządzania cyklem eksploatacji na potrzeby przemysłowego systemu sterowania APROL. Oprócz zwykłych wersji głównych i poprawek zabezpieczeń, B&R będzie teraz również dostarczać comiesięczne aktualizacje systemu operacyjnego.

B&R publikuje raz w roku nową wersję kompilacji APROL. Każda z tych wersji jest na bieżąco co miesiąc aktualizowana przez okres 14 miesięcy. Po tym okresie są jeszcze cztery aktualizacje: każda co sześć miesięcy.Aby utrzymać stabilność systemu, B&R przeprowadza intensywne testy aktualizacji systemu operacyjnego Suse Linux Enterprise Server z oprogramowaniem systemu APROL przed ich udostępnieniem do pobrania. Sam system APROL jest utrzymywany za pomocą poprawek programowych. Odstępy czasu, w których to następuje, zależą od poziomu istotności naprawianych błędów.

Dzięki comiesięcznym aktualizacjom systemu operacyjnego i licznym funkcjom bezpieczeństwa przemysłowy system sterowania APROL jest jeszcze lepiej przygotowany do wdrażania nowoczesnych strategii cyberbezpieczeństwa.

Źródło: B&R Automatyka Przemysłowa

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również