Na początku września ukazał się kolejny numer czasopisma „elektrotechnik AUTOMATYK”

okładka elektrotechnik Automatyk 9-10/2018 © Raven Media

Udostępnij:

W najnowszym wydaniu możecie znaleźć, jak zwykle, szereg ciekawych artykułów z obszaru elektrotechniki i automatyzacji produkcji.

W temacie głównym aktualnego wydania „elektrotechnika AUTOMATYKA” poruszamy kwestię polskiej branży elektronicznej oraz elektrotechnicznej, perspektyw rozwoju dla polskich firm działających w tym obszarze i niezbędnych zmian, jakie muszą podjąć, by sprostać konkurencji ze Wschodu i Zachodu.Z kolei w artykule „Energia dla przemysłu” opisujemy polski rynek energetyczny oraz poruszamy kwestię wpływu korzystania z energii elektrycznej (i związanych z tym kosztów) na funkcjonowanie i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.

W najświeższym numerze znajdziecie również m.in. artykuł o energooszczędnych napędach jako sposobie na oszczędności w przedsiębiorstwie, jak i o zastosowaniu serwonapędów w automatyce przemysłowej.

W numerze nie brakuje również licznych ciekawostek z sektora elektrotechniki i automatyzacji produkcji zarówno z krajowego podwórka, jak i z innych krajów.Zapraszamy do lektury! Zainteresowanych odsyłamy do szczegółowego spisu treści i lektury magazynu w wersji elektronicznej! A osoby i firmy chcące regularnie otrzymywać nasze czasopismo prosimy o kontakt z działem prenumeraty lub złożenie zamówienia poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

>>Zobacz szczegółowy spis treści i wersję poglądową<<

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również