Renex zostaje dystrybutorem JBC

©

Udostępnij:

JBC to obecnie międzynarodowa firma założona w 1929 roku w Hiszpanii. Jako jeden ze światowych liderów rynku specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu zaawansowanych stacji lutowniczych, podgrzewaczy do PCB i pochłaniaczy oparów.

Flagowymi produktami JBC dostępnymi teraz w ofercie Renex Group są:

  • DDPE Precision - Cyfrowa stacja dwunarzędziowa do napraw precyzyjnych jest urządzeniem przeznaczonym do szybkiej i precyzyjnej pracy z komponentami SMD. Jednostka sterująca DDE zarządza jednocześnie maksymalnie 2 narzędziami i jest w pełni kompatybilna z 10 różnymi narzędziami JBC – w standardzie dostarczana jest wraz z precyzyjną rączką T210 i regulowanymi mikro pęsetami AM120.
  • Jnase jest nowością w ofercie JBC i jedyną stacją gorącego powietrza specjalnie zaprojektowaną do bezpiecznych napraw małych elementów o wielkości 0201, 01005 lub mniejszych nawet na bardzo gęsto osadzonych płytkach. Urządzenie zawiera aktywowany przez pedał pick&place do usuwania i pozycjonowania elementów z dużą dokładnością. Specjalne dysze (dostępne: 0,8-1,0-1,2 mm), precyzyjna regulacja temperatury i przepływu powietrza w czasie pozwalają skupić działania na wybranym elemencie.Dzięki nawiązanej współpracy produkty JBC będą teraz dostępne od ręki, a ich odbiorcy będą mogli korzystać z pełnego wsparcia technologicznego i logistycznego Grupy Renex. Urządzenia JBC oraz pozostałe produkty z oferty Renex Group można przetestować w centrum technologicznym i Demoroom Renex.

Źródło: Renex

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również