Rozwiązania Eaton zaprezentowane na targach ENERGETAB 2018.

energetab, bielsko-biała, eaton © Eaton

Udostępnij:

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB były okazją do zapoznania się z ofertą firmy Eaton, która zaprezentowała spory wachlarz rozwiązań. Ekspozycja firmy na targach składała się z ciężarówki pokazowej oraz pawilonu wolnostojącego. W obu miejscach zostały zaprezentowane nowe produkty związanye z zarządzaniem energią elektryczną.

Na tegorocznym stoisku firmy Eaton obecne były miedzy innymi:• Najnowsza generacja kompaktowych rozdzielnic średniego napięcia w wykonaniu rozbudowywalnym – Xiria 4.0, którą można było oglądać na ekspozycji zewnętrznej.
• Innowacyjna oprawa Matrix dostosowująca kierunek ewakuacji do aktualnych zagrożeń i pozwalająca na wskazanie najbezpieczniejszej drogi ewakuacji z budynku.
• Nowa generacja zabezpieczeń elektronicznych PXR w wyłącznikach kompaktowych NZM.
• Nowe układy automatyki Samoczynnego Załączania Rezerwy (SZR) typu MAX-1SWD wraz z parametryzowanym panelem synoptycznym opartym o system SmartWire-DT.
• Naścienny sygnalizator dźwiękowy CASB383 oraz ręczny ostrzegacz pożaru CBG370S. Niezawodne, kompletne, inteligentne i adresowalne systemy sygnalizacji pożaru z globalną certyfikacją dla projektów wszystkich rozmiarów.
• Oprawa przemysłowa najnowszej generacji LowBay - wykorzystująca wysokiej klasy diody LED, charakteryzująca się wysoką sprawnością energetyczną oraz niespotykaną techniką świetlną.
• Modułowy sterownik PLC XC300 - pozwalający konstruktorom maszyn i zakładom osiągnąć nowoczesną koncepcję automatyki w połączeniu z kompaktowymi modułami we/wy XN300 i innowacyjnym panelem dotykowym XV300.
• Elektroniczny wyłącznik nadprądowy PXS24 poprawiający stabilność układów automatyki. Charakteryzujący się uproszczonym okablowaniem i selektywnością zabezpieczeń, która minimalizuje koszt instalacji.

- Eaton ma zróżnicowane portfolio produktowe. Jesteśmy liderem w zakresie produktów, systemów i usług związanych z rozdziałem energii elektrycznej, produktów zapewniających ciągłość zasilania, oświetlenia i bezpieczeństwa energetycznego oraz w zakresie automatyki i napędów - mówi Karolina Jankowska, starszy specjalista ds. marketingu i sprzedaży w firmie Eaton

 Źródło: Eaton

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również