Szybkie i wydajne etykietowanie zapewniające identyfikowalność obwodów drukowanych za przystępną cenę

Brady © Brady

Udostępnij:

Szybkie i wydajne etykietowanie zapewniające identyfikowalność obwodów drukowanych. Modułowy podajnik etykiet ALF14 zapewnia automatyczną identyfikowalność za przystępną cenę.Automatyczne podawanie etykiet

Podajnik etykiet ALF14 ma adaptery do popularnych systemów manipulatorów w środowisku montażu powierzchniowego, dzięki czemu stanowi maksymalnie wszechstronne narzędzie o bardzo krótkim czasie konfiguracji. Jego całkowicie zautomatyzowany system prowadzenia etykiet, szybko reagujące czujniki i elementy podające są w stanie spełnić wymagania nowoczesnych urządzeń manipulacyjnych, a niewielkie rozmiary pozwalają zmniejszyć ilość miejsca wykorzystywanego w ramie na podajnik.Bardzo przystępna cena

Podajniki etykiet ALF14 o modułowej budowie realizują potrzeby zautomatyzowanej identyfikowalności i eliminują konieczność wymiany całego podajnika podczas aktualizacji manipulatorów, co zapewnia większa konkurencyjność struktury kosztów. Wysokiej jakości modułowe podajniki etykiet takie jak ALF14 mogą zapewnić opłacalną identyfikowalność w całym łańcuchu dostaw, a on sam stać się najlepszym wyborem w produkcji elektronicznej i branży urządzeń specjalnego przeznaczenia.

Połączenie z drukarką BradyPrinter i7100

Połączenie elastycznego podajnika etykiet ALF14 z drukarką BradyPrinter i7100 oraz niezawodną linią etykiet poliimidowych APL na potrzeby identyfikowalności obwodów drukowanych to rozwiązanie o wysokiej elastyczności zapewniające klientom automatyczne etykietowanie na liniach montażu powierzchniowego w produkcji obwodów drukowanych. BradyPrinter i7100 może z dużą precyzją drukować na miejscu etykiety, które następnie są ładowane do podajnika ALF14, który automatycznie podaje je do szerokiej gamy kompatybilnych manipulatorów.

W jaki sposób system śledzenia parti produkcyjnych ma wpływ na przemysł elektroniczny?
Pobierz materiał informacyjny na temat śledzenia partii produkcyjnych.

Źródło: BRADY Europe


Electronica 2018, Stoisko Brady : B1.539

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również