Targi CEBIT 2018

© CEBIT

Udostępnij:

Niemieckie Towarzystwo Elektrotechniki, Elektroniki i Technologii Informacyjnych (VDE) wprowadza nowy flagowy event na tegorocznych targach CEBIT: VDE Tec Summit. Dwudniowe targi CEBIT odbędą się w dniach 14-15 czerwca 2018 roku, w Hannoverze, w Niemczech. Szczyt będzie składał się z dwóch głównych wydarzeń: "Tec Innovation Tank" i "Tec Meets Science". Razem wydarzenia te obejmą wszystko, co jest dziś ważne dla technologii cyfrowej.

CeBIT to jedna z najważniejszych i najbardziej znanych na całym świecie imprez branży cyfrowej. Dzięki wyjątkowemu połączeniu targów, konferencji, imprez firmowych, stał się znaczącym inicjatorem skutecznych początkowych kontaktów biznesowych i sukcesu gospodarczego.Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem naszego innowacyjnego VDE Tec Summit na nowym CEBIT i jesteśmy przekonani, że wydarzenie przyniesie wiele nowych spostrzeżeń i pomysłów - powiedział CEO VDE Ansgar Hinz. Dr Thomas Becks, kierownik ds. Technologii i innowacji VDE, zgodził się: Tematy, które wybraliśmy na szczyt, doskonale uzupełniają kluczowe tematy, które zostaną omówione na CEBIT. To przyniesie potężne synergiczne korzyści dla uczestników obu zdarzeń.

Chcesz wiedzieć, jaki będzie świat za pięć, siedem lat? Na Tec Meets Science naukowcy z uniwersytetów, instytutów badawczych i firm spotkają się, aby dokładnie odpowiedzieć na to pytanie - ambitne przedsięwzięcie, zważywszy na tempo rozwoju technologicznego i ogromną złożoność świata dzisiejszego świata. Dialog w Tec Meets Science skupi się na inteligentnej automatyzacji, sztucznej inteligencji, mieszanej rzeczywistości, przyszłości ICT, inteligentnych danych i bezpieczeństwa cybernetycznego.

CEBIT w nowej odsłonie rozpocznie się w poniedziałek, 11 czerwca, z programem wydarzeń dla dziennikarzy i uczestników konferencji. Od wtorku, 12 czerwca, zostaną otwarte sale wystawowe i d!kampus, w samym sercu centrum wystawowego w Hanowerze. Szczyt VDE Tec rozpocznie się w czwartek 14 czerwca w Centrum Kongresowym (CC). Piątek, 15 czerwca, jest ostatnim dniem zarówno dla CEBIT, jak i dla VDE Tec Summit. 

Źródło:CEBIT

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również