Targi ENERGETICS jednak w przyszłym roku

targi Energetics © Targi Lublin

Udostępnij:

Bieżąca sytuacja związana z pandemią Covid-19 zmusiła organizatorów Targów Energetycznych ENERGETICS do odwołania tegorocznej edycji tego wydarzenia. Zaplanowane pierwotnie na listopad, a następnie przełożone na grudzeń br., targi odbędą się w listopadzie przyszłego roku.

Jak podkreślają organizatorzy, obecna sytuacja epidemiczna oraz dynamiczne zmiany związanych z nią obostrzeń uniemożliwiają organizację Targów Energetycznych ENERGETICS w pierwotnie założonym terminie tj. 17-18 listopada br. W związku z powyższym targi zostają przeniesione na przyszły rok i odbędą się w dniach 16-18 listopada 2021 r., jeżeli sytuacja epidemiczna unormuje się i organizacja przedsięwzięcia będzie możliwa.  

Organizatorzy podkreślają, że dołożą wszelkich starań, aby odbywające się w nowym terminie targi zostały zorganizowane na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania zarówno wystawców jak i zwiedzających. 

Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Od ponad 10 lat wydarzenie koncentruje się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki, stwarzając jednocześnie możliwość nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Ekspozycja targowa obejmuje ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT, inteligentnych sieci energetycznych, energii alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

Źródło: Targi LublinUdostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również