Turkish Aerospace Industries wybiera firmę Siemens do przekształcania cyfrowego przedsiębiorstwa

Turkish Aerospace Industrie, cyfryzacja, Siemens © Siemens

Udostępnij:

Dzięki wykorzystaniu kompletnego cyfrowego bliźniaka Turkish Aerospace Industries wzmocni swoją innowacyjność i zwiększy konkurencyjność. Pomoże w tym firma Siemens.

 Turkish Aerospace Industries wybrało technologię Siemens PLM Software, aby wdrożyć kompletnego cyfrowego bliźniaka w przedsiębiorstwie produkcyjnym firmy. Turkish Aerospace Industries stało się tureckim centrum technologicznym w zakresie projektowania, rozwoju, modernizacji, produkcji, integracji i wspomagania cyklu życia zintegrowanych systemów lotniczych, od platform powietrznych ze stałymi i obrotowymi wiropłatami do bezzałogowych statków powietrznych (UAV) i satelitów. Przedłużając partnerstwo na kolejne 11 lat, Turkish Aerospace Industries planuje wdrożyć szeroką gamę oprogramowania najnowszej cyfrowej platformy innowacji firmy Siemens, w tym portfolio Teamcenter, oprogramowanie NX, rozwiązanie Simcenter i portfolio Tecnomatix, co przyspieszy realizację złożonych programów, zmniejszy fizyczne prototypowanie i zaoszczędzi cenny czas dotarcia na rynek.- Dzięki oprogramowaniu firmy Siemens będziemy w stanie stworzyć cyfrowego bliźniaka naszych produktów i zastosować na nim symulacje inżynieryjne - powiedział Temel Kotil, prezes i dyrektor generalny Turkish Aerospace Industries, Inc. - Turkish Aerospace Industries dostrzega ekscytujące możliwości w zakresie projektowania i wytwarzania naszych rodzimych produktów, co jest możliwe dzięki infrastrukturze przemysłowej zapewnionej przez Siemens.

W obliczu rosnących wyzwań na obecnym rynku, w tym coraz bardziej złożonych programów, zmieniających się priorytetów klientów, większej konkurencji i większych wymogów prawnych firmy z branży lotniczej i obronnej muszą kontynuować innowacje aby osiągnąć sukces. Aby utrzymać pozycję lidera w branży, Turkish Aerospace Industries wymaga kompleksowej strategii cyfrowej innowacji, która umożliwia tworzenie obszernych i precyzyjnych modeli cyfrowych produktów i operacji produkcyjnych. Te cyfrowe bliźniaki zapewniają szczegółowy wgląd we wszystkie aspekty podejmowania decyzji dotyczących rozwoju produktów i operacji produkcyjnych.

Turkish Aerospace Industries postrzega Siemens jako lidera w dziedzinie digitalizacji i innowacji posiadającego odpowiednią technologię i wizję dostosowaną do swoich celów, aby przyspieszyć rozwój, zoptymalizować produkcję i wykorzystać wiedzę uzyskaną z operacji na produktach i instalacjach w celu poprawienia przyszłych wyników.
Źródło: Siemens AG

Udostępnij:

Drukujelektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również