Wirtualna edycja targów electronica za nami

targi electronica virtual © Messe München

Udostępnij:

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała w tym roku plany organizatorom niemal wszystkich imprez targowych. Nie oznacza to jednak, że w branży targowej nic się nie działo. Wiele wydarzeń przeniosło się do internetu. W takiej wersji odbyły się w dniach 9-12 listopada Światowe Targi i Konferencja Elektroniki "electronica".

Światowa pandemia koronawirusa, która nasiliła się w miesiącach jesiennych, zmusiła organizatorów do przeniesienia targów na platformę online, na której wszyscy uczestnicy bezpiecznie mogli rozmawiać o najnowszych trendach w elektronice. Odwiedzający, oprócz zwiedzania stoisk, mieli możliwość uczestniczenia w forach i konferencjach towarzyszących targom.

W sumie swoje rozwiązania i produkty w 12 wirtualnych halach wystawienniczych podczas tegorocznej edycji targów zaprezentowało 209 wystawców z branży elektronicznej z 25 krajów. Podczas czterech dni targowych z elektronicznymi innowacjami i trendami miało okazję zapoznać się łącznie 8253 użytkowników z 79 krajów, z czego 52% odwiedzających targi pochodziła spoza Niemiec, głównie z Austrii, Włoch, Japonii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych.

Wirtualne targi electronica pokazały, że w branży elektronicznej istnieje ogromna potrzeba profesjonalnej dyskusji, transferu wiedzy i inspiracji – powiedział Falk Senger, dyrektor zarządzający Messe München. – Sprostaliśmy tej potrzebie i umożliwiliśmy międzynarodowej publiczności ponowne spotkanie się po długiej nieobecności. Cyfrowe targi zostały dobrze przyjęte przez uczestników z 79 krajów.

Źródło: Messe MünchenUdostępnij:

Drukuj
etA
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również