XXIV Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON

© AUTOMATICON

Udostępnij:

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.

Targi dają Wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów.Targom towarzyszy bogaty program seminariów, wykładów i prezentacji firm oraz renomowany konkurs o Złoty Medal. Targi AUTOMATICONto również kreowanie i utrwalanie wizerunku firmy, wymiana wiedzy i doświadczeń, a także możliwość pozyskiwania nowych klientów w bezpośrednich rozmowach.

 Kolejna dwudziesta czwarta edycja odbędzie się w dniach 20 - 23 marca 2018 r. w EXPO XXI WARSZAWA,ul. Prądzyńskiego 12/14,nowoczesnym obiekcie zapewniającym największą powierzchnię wystawienniczą w samym centrum stolicy

Udział weźmie ponad 300 wystawców, którzy łącznie reprezentować będą ponad 500 firm.

 Organizatorzy:

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAPMVM Sp. z o.o.

Źródło: Automaticon

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również