Heilind Electronics

Heilind Electronics

Opolska 110, budynek 110, 31-323 Kraków, PL
http://www.heilind.de


kontakt


O Firmie

Heilind jest jednym z wiodących światowych dystrybutorów złączy wtykowych, przekaźników, czujników, przełączników, systemów zarządzania temperaturą i produktów do ochrony obwodów, listew zaciskowych, przewodów i kabli, akcesoriów do kabli, izolacji oraz identyfikacji produktów.

Jesteśmy dumni z naszego szerokiego i głębokiego asortymentu. Oferujemy nie tylko ogromny wybór produktów i szybką realizację zamówień, lecz także wyjątkowe fachowe wsparcie naszych kierowników ds. produktów oraz wewnętrznych i terenowych pracowników ds. sprzedaży. Dążenie do doskonałej obsługi to nie tylko deklaracja na papierze - jesteśmy zadowoleni dopiero wtedy, gdy zadowoleni są nasi klienci. I to popłaca: instytut badań Bishop & Associates przeprowadził badanie wśród 800 respondentów i firma Heilind po raz szósty z rzędu została nagrodzona tytułem "Best Electronics Distributor".

Aby szybko realizować wszystkie zamówienia, zbudowaliśmy sieć 40 oddziałów na całym świecie. Dodatkowo na europejskim rynku pojawił się teraz kolejny oddział w Niemczech. Dzięki temu możemy zaopatrywać 90 procent wszystkich klientów w ciągu jednego dnia.

Branże

Elektrotechnika