Kuka AG

Kuka AG

Porcelanowa 10, 40-246 Katowice, PL
http://www.kuka.com


kontakt


O Firmie

Kuka AG jest przedsiębiorstwem działającym na arenie międzynarodowej z obrotem w wysokości około 3,5 miliardów euro. Każdego dnia około 14 200 pracowników firmy KUKA dba o to, abyśmy pozostali jednym z wiodących na świecie producentów inteligentnych rozwiązań automatyzacyjnych - z siedzibą główną w Augsburgu i oddziałami na całym świecie. Nasi międzynarodowi klienci pochodzą głównie z przemysłu motoryzacyjnego i branż produkcyjnych o profilu ogólnym. W firmie Kuka otrzymują oni kompleksowe rozwiązania: od poszczególnych komponentów po w pełni zautomatyzowaną instalację.

Oferta:

Systemy robotów firmy Kuka

Firma KUKA oferuje roboty przemysłowe w różnych wersjach, z różnymi udźwigami i zasięgami, praktycznie do każdego zastosowania.

Maszyny produkcyjne

Za pomocą maszyn produkcyjnych firmy KUKA można zintegrować znormalizowane systemy i komponenty z indywidualnymi procesami produkcji.

Instalacje produkcyjne Kuka

Opracowujemy odpowiednią metodę dla Twojej instalacji - w zależności od zapotrzebowania dostarczamy pojedyncze komponenty, komory lub kompletne instalacje.

Mobility

Mobilność jest ważnym elementem napędowym Industrie 4.0. W związku z tym firma KUKA tworzy koncepcje mobilne dla następnego etapu ewolucji w produkcji przemysłowej.

Technologie procesów

Tutaj znajdziesz opisy wszystkich technologii procesów KUKA - od specjalistycznych procesów spawania, poprzez lutowanie, aż po inne metody łączenia.

Branże

Elektrotechnika

Oprogramowanie

Robotyka, montaż i obsługa

Sterowanie