ZPH DOKTORVOLT Zbigniew Maleska

ZPH DOKTORVOLT Zbigniew Maleska

Chłopska 3, 46-380 Malichów, PL
http://www.doktorvolt.pl


kontakt


O Firmie

Firma Doktorvolt powstała jesienią 2013 r. Od początków swojego istnienia sukcesywnie zdobywa zaufanie rzeszy klientów w Polsce i zagranicą. Działalność firmy opiera się na produkcji wysokiej jakości rozdzielnic budowlanych i przedłużaczy. Produkty wytwarzane są z komponentów pochodzących wyłącznie od europejskich dostawców. Ponadto, na wysoki standard produkcji składają się testy jakości i specjalistyczne pomiary potwierdzone certyfikatem IEC 61439-3 oraz nadanym dla każdej sztuki numerem seryjnym. Wszystkie te czynniki pomogły firmie zdobyć silną pozycję również na rynku niemieckim.

Spośród wszystkich firm na rynku elektrycznym Doktorvolt wyróżnia się kompleksową obsługą klienta. Poza standardową ofertą, klienci mają możliwość indywidualnej modyfikacji produktu pod swoje potrzeby, po konsultacji ze specjalistą. Dzięki takiemu podejściu przedsiębiorstwo z Malichowa pod Dobrodzieniem wyprodukowało i sprzedało ponad 15 tysięcy rozdzielnic w 2018 r.

Inną cechą wyróżniającą produkty Doktorvolt jest bezpieczeństwo. Firma wdrożyła szereg usprawnień w procesie produkcyjnym mające na celu dokładną kontrolę jakości produktów zanim trafią one do sprzedaży. Swój sukces Doktorvolt zawdzięcza przywiązaniu do staranności pracy oraz najwyższej jakości produkcji. Jest to skutkiem działalności na rynku niemieckim, gdzie trzeba sprostać standardom niezwykle wymagających klientów. Te wartości, przeniesione na polski rynek zaowocowały zdobyciem zaufania konsumentów, oraz wypracowaniem solidnej marki.

Obecnie trwają prace nad dostosowaniem asortymentu elastycznie do nowych potrzeb konsumentów na rynku - m. in. wprowadzeniem nowych modeli rozdzielnic fotowoltaicznych.

Oferta:

 

Doktorvolt posiada niezwykle szeroki asortyment, stale poszerzany elastycznie do potrzeb klientów na rynku. Sztandarowym produktem jest seria rozdzielnic budowlanych TD, wyposażona w gniazda 230V w systemie francuskim, Schuko, szwajcarskim i brytyjskim, oraz siłowymi 16A, 32A i 63A w różnych kombinacjach. Mogą być również wyposażone w łącznik krzywkowy lub gniazdo odbiornikowe. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, produkty występują w wariantach z zabezpieczeniami nadprądowymi i różnicowoprądowymi RCCB o zdolności łączeniowej 10kA. Komponentami rozdzielnic są gniazda MENNEKES, producenta znanego na całym świecie z jakości i niezawodności, obudowy Marlanvil, bezpieczniki SEZ Krompachy wyróżnione certyfikatem VDE, oraz okablowanie LAPP KABEL.

Przedłużacze Doktorvolt® cechuje najwyższa jakość i wytrzymałość. Znajdują one zastosowanie zarówno w użytku domowym jak i przemysłowym. Produkowane są z wysokiej jakości komponentów i w różnych wariantach: siłowe 16A, 32A i 63A (z gniazdami i wtyczkami 5-pinowymi), kempingowe 16A (3-pinowe) oraz 230V w standardzie niemieckim Schuko i francuskim z bolcem uziemiającym. Istnieją również wersje przystosowane do rozdzielania prądu - bębnowe 4x230V, moduły 16A 400V →3x230V i 230V→3x230V. Długość przewodu i rodzaj gniazd oraz wtyczek może ulec modyfikacji na specjalne życzenie klienta.

Obecnie asortyment został poszerzony o rozdzielnice solarne PV. Są to moduły przeznaczone do niewielkich instalacji, działających zarówno w oparciu o prąd stały jak i zmienny. Zmiana ta wynika z obecnej sytuacji na rynku energetycznym (podwyżki cen energii, polityka klimatyczna itp.). Jest ona uwarunkowana chęcią spełnienia nawet najbardziej wygórowanych potrzeb naszych klientów.

Branże

Elektrotechnika

Instalacje elektryczne

Energetyka