74 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu w Wałbrzychu

74 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu w Wałbrzychu

Konferencja
27-28.11.2019
Wałbrzych, Hotel Maria

Organizator: Wortal Branżowy Energoelektronika.pl


więcej szczegółów


O wydarzeniu

74 edycja Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu jest organizowanym przez Wortal branżowy Energoelektronika.pl. Seminarium dla Służb Utrzymania Ruchu cechuje wyjątkowo sprzyjająca atmosfera do zdobycia cennej wiedzy oraz nawiązania relacji biznesowych zarówno podczas części merytorycznej, jak i przerwy kawowej oraz obiadowej. Dział Utrzymania Ruchu ma kluczowy wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa produkcyjnego, a dobra organizacja tego działu pozwala znacząco zwiększyć efektywność produkcji. Bez względu na już osiągnięty poziom, stałym wyzwaniem szefów i pracowników Utrzymania Ruchu jest zwiększanie efektywności i minimalizacja kosztów. Wortal branżowy Energoelektronika.pl od kilku lat przeprowadza szereg Konferencji poświęconych Służbom Utrzymaniu Ruchu. Do tej pory zorganizowaliśmy ponad 70 spotkań na terenie całej Polski. Seminaria dla UR mają na celu wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnianie produkcji, optymalizację procesów, minimalizację kosztów produkcji.

Wortal Branżowy Energoelektronika.pl organizuje cykliczne Seminaria dla Służb Utrzymania Ruchu. Spotkania organizowane przez Wortal to doskonała okazja do poznania nowinek technicznych, nawiązania kontaktów biznesowych, znalezienia nowych rozwiązań dla firmy.

74 edycja Służb Utrzymania Ruchu odbędzie się w Hotelu Maria w Wałbrzychu. Podczas pierwszego dnia obędą się prelekcje prowadzone przez specjalistów z branży. Między innymi zostaną omówione tematy związane z technologią 3D. Drugi dzień seminarium będzie okazją do pogłębienia wiedzy ze strony praktycznej podczas warsztatów.

Zapisy na konferencje odbywają się po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym. marketing@energoelektronika.pl; 725 725 447

Branże