Firma Interroll publikuje nowy katalog rolek przenośnikowych

© Interroll

Udostępnij:

 Interroll udostępniła online nowy, wszechstronny i przejrzysty katalog rolek przenośnikowych, niezbędny dla wszystkich profesjonalistów z dziedziny intralogistyki.
 

Katalog obejmuje pełną gamę rolek, elementów przenośników, napędów RollerDrive, elementów sterujących i akcesoriów, oferowanych przez Interroll producentom systemów intralogistyki na całym świecie. Te kluczowe produkty o najwyższej jakości wykonania umożliwiają integratorom systemów i producentom opracowywanie zaawansowanych systemów transportu produktów dla swoich klientów.282-stronicowy katalog o przejrzystej strukturze zawiera zdjęcia produktów i ich szczegółowe dane techniczne. Ponadto, zamieszczono tu najważniejsze informacje dotyczące planowania systemów transportu produktów, mające ułatwić dobór optymalnych produktów do konkretnych zastosowań. Czytelnicy mogą skorzystać z wyszukiwarki w celu uzyskania konkretnych modeli rolek, odpowiednich dla ich aplikacji. Cechy te sprawiają, że nowy katalog jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich osób zaangażowanych w przemysł transportu produktów, które cenią sobie wysoką jakość produktów i krótki czas dostawy.

Katalog jest obecnie dostępny w formacie PDF w języku angielskim i niemieckim. Wersje papierowe pojawią się w połowie stycznia w języku chińskim, francuskim i hiszpańskim, a wszystkie pozostałe wersje językowe mają być dostępne w trakcie pierwszego kwartału 2018.

Nowy katalog rolek przenośnikowych, formularz zamówienia wersji papierowej oraz szczegółowe informacje dotyczące obecnej oferty rolek z oferty Interroll można znaleźć pod adresem: https://www.interroll.com/en/company/new-conveyor-roller-catalog/ 

Źródło: Interroll

Udostępnij:

DrukujInformacja prasowa
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również