Przyszłość przemysłu 4.0 na Konferencji IoT

© Adobe Stock - sdecoret

Udostępnij:

Świat rozwija się bardzo szybko i przekształca się w nową falę innowacji opartą na technologii. Advantech od samego początku znajduje się w centrum cyfrowej transformacji, pomagając integratorom systemów i użytkownikom końcowym we wdrożeniu bardzo łatwych aplikacji przemysłowych IoT za pomocą specyficznych dla domeny „pakietów gotowych do rozwiązania”.

W listopadzie 2018 roku Advantech ogłosił koncepcję „współtworzenia” (Co-Creation), która polega na integracji oprogramowania i sprzętu dla różnych branż. Pomysł ten pozwala na stworzenie ekosystemu wykorzystującego Przemysłowy Internet Rzeczy.Serdecznie zapraszamy integratorów rozwiązań i użytkowników końcowych działających w obszarze Automatyzacji Fabryki, Taboru Kolejowego, Sieci Energetycznych i Inteligentnych Miast, aby dołączyli do konferencji Co-Creation firmy Advantech. Jest to możliwość uzyskania odpowiedzi i inspiracji do cyfrowej podróży wdrażającej rozwiązania IoT.

Podczas wydarzenia Advantech zaprezentuje swój innowacyjny model biznesowy Co-Creation z integratorami rozwiązań, a także innowacyjne „gotowe do użycia”, łatwe do wdrożenia rozwiązania IoT dla inteligentnych miast i przemysłu 4.0.

Źródło: Advantech

Udostępnij:

Drukuj
elektrotechnik AUTOMATYK online

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również